Zdravá a krásná pokožka 
vyžaduje náležitou každodenní péči

Abyste se účinně starala o její zdraví, měla byste si zapamatovat několik základních pravidel,

které se stanou účinným rituálem pro péči o pokožku: mytí těla, tělový peeling, chytrá hydratace a intenzivní regenerace.

Mytí těla 

Mytí těla je prvním a tudíž velmi důležitým krokem v každodenní péči. K mytí pokožky zvolte nedráždivé mýdlo či sprchový gel, které se dobře smývají. Tak předejdete tomu, aby byla pokožka vystavena riziku narušení hydrolipidového filmu a vysušení. Rovněž dbejte na to, abyste pokožku nedrhla po sprchování hrubým ručníkem. Jemně ji ručníkem osušte a připravte tělo na hydrataci.

Tělový peeling

Používání tělového peelingu je velmi důležitým krokem při účinné péči o pokožku. Umožní vám pokožku plně připravit na aplikaci hydratačních krémů a umocní jejich účinek. Peeling zbavuje pokožku mrtvých kožních buněk a čistí ji do větší hloubky než jiné mycí prostředky (gely, mýdla), a pomáhá jí tak udržovat mladistvý vzhled po delší dobu. Peeling by však neměl být používán častěji než dvakrát týdně. Vaše pokožka potřebuje čas na efektivní regeneraci drobných poškození způsobených peelingem. Následně hydratujte pokožku s použitím vhodné kosmetiky.
Intenzivní regenerace

Není nic nepříjemnějšího než suchá a napnutá pokožka. Abyste jí navrátila jas a energii, použijte výrobky řady Intezivní regenerace s obsahem Norské receptury. Regenerace pokožky je nezbytná nejen v zimě, kdy je vystavena suchému, chladnému a větrnému počasí, ale i v létě, kdy je namáhána sluněním. Intenzivní regenerační přípravky hydratují a pomáhají regenerovat a přinášejí úlevu suché, svědivé a napnuté pokožce.
Chytrá hydratace

Každodenní hydratace pokožky je jako dýchání. Používání vhodné kosmetiky pomáhá účinně obnovovat její rovnováhu. Produkty NEUTROGENA® zjemňují pokožku a vytvářejí vrstvy bránící úbytku vody z pokožky. Hloubkově hydratační řada výrobků NEUTROGENA® byla vytvořena pro péči o suchou pokožku. Dle svého určení nabízí až 24hodinovou hydrataci, u tělových mlék a balzámů proniká až do 10-ti vrstev pokožky*.  Napomůže Vám získat pokožku zdravou, krásnou a hedvábně hebkou. 

 

*horní vrstvy epidermis

Produkty a období

Aby Vaše pokožka vždy zářila přirozenou krásou, dbejte na to, abyste uzpůsobila svou kosmetiku měnícím se povětrnostním podmínkám.

 

  • V zimě pokožku řádně vyživujte a hydratujte. Pokud jste vystavena chladnému a větrnému počasí, pravidelně používejte výrobky řady Norská receptura Intenzivní regenerace.
  •  V létě nezapomínejte chránit svou pokožku před UVA slunečním zářením a pravidelně ji hydratujte. Zvažte používání řady NEUTROGENA® Norská receptura Hloubková hydratace či vyživující řadu Nordic Berry. Dbejte na to, abyste nejteplejší části dne trávila uvnitř. 

Výrobky tělové péče s obsahem Norské receptury zahrnují:

 

  • Vyživující řadu s ostružiníkem moruška Nordic berry
  • Hloubkově hydratační řadu
  • Intenzivně regenerační řadu

 

;