NEUTROGENA® je značka, která je na trzích ve více než 70 zemích.

Naše kosmetika pomáhá lidem po celém světě poskytovat účinnou péči i poškozené pokožce. Od samého počátku jsme věrni stejnému neměnnému cíli, totiž vyvinout ten nejlepší výrobek pro péči o pokožku vhodný pro všechny její typy. Proto klademe takový důraz na přísady, které k výrobě naší kosmetiky používáme.

 

Unikátní receptura

Jedinečnost našich výrobků spočívá v tom, že kombinujeme inspiraci z přírody s nejnovějšími vědeckými poznatky v oblasti dermatologie. Mezi našimi experty jsou mno odborníci v oblasti kosmetologie, dermatologie a estetické medicíny. Výsledkem jejich výzkumu jsou výsledné receptury. Tajemství unikátní Norské recepturspočívá v dokonalé vyváženosti přísad, které intenzivně hydratují.

Účinnost a uznání

Vyvinuto s dermatology. Díky zkušenostem a inovacím je dnes značka NEUTROGENA® synonymem pro  účinné, jemné a vyživující výrobky pro péči o pokožku a těší se popularitě mezi spotřebiteli. 

Naše produkty

Užijte si širokou řadu výrobků NEUTROGENA®. Mezi nimi najdete výrobky určené pro regeneraci a řady určené pro různé části těla včetně péče o ruce, nohy a rty. Díky spolupráci s dermatology a používání unikátního složení aktivních přísad jsme vytvořili kosmetiku, která poskytuje dokonalou péči i té nejnáročnější pokožce. Naše výrobky Vám dodají jistotu, že celému Vašemu tělu byla poskytnuta řádná péče, a že Vaše pokožka je dokonale vyživená
a hydratovaná.

Cookie Nastavení

© JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o. 2023. Tyto webové stránky vydává společnost JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o., Walterovo náměstí 329/1, Praha 5, 158 00, Česká republika, která je výhradně zodpovědná za jejich obsah. Tyto webové stránky se nejlépe zobrazují v prohlížečích: Internet Explorer 7 +, Mozila Firefox 22+, Google Chrome 28+, Opera 15+  a Safari 5.1.6.

 Stránky jsou určené pro adresáty z České republiky.

Poslední aktualizace dne: 01/02/2023

;