Říká se, že ruce prozradí věk ženy

Pokud se o ně dobře nestaráme, mohou zkreslovat věk ve Váš neprospěch. Takže možná chcete začít o své ruce pečovat, dokud jsou stále mladé.

Jak se starat o ruce efektivně a udržet jim mladistvý vzhled co nejdéle? Začněte tím, že budete vybírat nejkvalitnější výrobky pro péči o pokožku vhodnou pro Váš typ pleti!

Kůže na dlaních je silnější než na jiných částech těla a je odolnější vůči poškození. Bohužel stejně jako jiné části těla čelí vysychání, podráždění a poranění.

Riziko poranění kůže na rukou je dokonce větší než na jiných částech těla, protože jsou neustále vystavovány náročným environmentálním faktorům jako chlad, suchý vzduch, slunce a klimatizace.

Chytrá hydratace

První NEUTROGENA® Norská receptura krém na ruce byl vyroben v roce 1972 a brzy učinil ze značky NEUTROGENA® ikonu. Dnes nabídka produktů pro péči o ruce zahrnuje: koncentrovaný krém na ruce (parfémovaný a neparfémovaný), krém pro intenzivní regeneraci pro suché a poškozené ruce, rychle se vstřebávající krém na ruce pro ty, co spěchají, a krém proti strárnutí pokožky rukou, který snižuje výskyt pigmentových skvrn.;