Říká se, že ruce prozradí věk ženy

Pokud se o ně dobře nestaráme, mohou zkreslovat věk ve Váš neprospěch. Takže možná chcete začít o své ruce pečovat, dokud jsou stále mladé.

Jak se starat o ruce efektivně a udržet jim mladistvý vzhled co nejdéle? Začněte tím, že budete vybírat nejkvalitnější výrobky pro péči o pokožku vhodnou pro Váš typ pleti!

Kůže na dlaních je silnější než na jiných částech těla a je odolnější vůči poškození. Bohužel stejně jako jiné části těla čelí vysychání, podráždění a poranění.

Riziko poranění kůže na rukou je dokonce větší než na jiných částech těla, protože jsou neustále vystavovány náročným environmentálním faktorům jako chlad, suchý vzduch, slunce a klimatizace.

Chytrá hydratace

První NEUTROGENA® Norská receptura krém na ruce byl vyroben v roce 1972 a brzy učinil ze značky NEUTROGENA® ikonu. Dnes nabídka produktů pro péči o ruce zahrnuje: koncentrovaný krém na ruce (parfémovaný a neparfémovaný), krém pro intenzivní regeneraci pro suché a poškozené ruce, rychle se vstřebávající krém na ruce pro ty, co spěchají, a krém proti strárnutí pokožky rukou, který snižuje výskyt pigmentových skvrn.Cookie Nastavení

© JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o. 2023. Tyto webové stránky vydává společnost JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o., Walterovo náměstí 329/1, Praha 5, 158 00, Česká republika, která je výhradně zodpovědná za jejich obsah. Tyto webové stránky se nejlépe zobrazují v prohlížečích: Internet Explorer 7 +, Mozila Firefox 22+, Google Chrome 28+, Opera 15+  a Safari 5.1.6.

 Stránky jsou určené pro adresáty z České republiky.

Poslední aktualizace dne: 01/02/2023

;