Neutrogena

O značce 
NEUTROGENA ®

 

Norská receptura

Obrat v historii společnosti způsobil výzkum ohledně výživy a terapeutických vlastností glycerinu. Jeho výjimečné působení bylo považováno za perfektní řešení pro suchou a poškozenou pokožku.


Hlavním zdrojem inspirace pro vývoj této nové receptury byly tradiční norské výrobky: tělová mléka a masti používané norskými rybáři v arktických podmínkách. Díky svému složení účinně snižovaly vysoušení, vznik ran a prasklin na pokožce rukou.


Jako výsledek výzkumu a analýzy v extrémních povětrnostních podmínkách, byla vyvinuta unikátní Norská receptura.


Dokonale vyvážené složení zajišťuje:

  • účinnou péči
  • intenzivní hydrataci 
  • náležitou péči o pokožku vystavenou náročným povětrnostním podmínkám.

Receptura    

Norská receptura je charakteristická svým významným obsahem glycerinu. Tato speciální receptura proniká do vrchních vrstvy epidermu, nabízí účinnou hydrataci a pomáhá regeneraci pokožky.

40 let péče o ruce

Tímto způsobem výrobky řady Norská receptura nejenže redukují symptomy, ale také příčiny suché pokožky. Jejich vysoká kvalita a účinnost byla prokázána dermatology, kteří je doporučují svým pacientům. Výroba intenzivně hydratujícího krému na ruce s obsahem Norské receptury - krému na ruce NEUTROGENA® Norská receptura classic -  začala před 40 lety, v roce 1972. Dnes zahrnuje svět výrobků NEUTROGENA® několik řad produktů s obsahem ověřené a účinné Norské receptury vyvinutých pro péči o ruce, nohy, tělo a rty.

;