Neutrogena

O značce 
NEUTROGENA ®

 

Norská receptura

Obrat v historii společnosti způsobil výzkum ohledně výživy a terapeutických vlastností glycerinu. Jeho výjimečné působení bylo považováno za perfektní řešení pro suchou a poškozenou pokožku.


Hlavním zdrojem inspirace pro vývoj této nové receptury byly tradiční norské výrobky: tělová mléka a masti používané norskými rybáři v arktických podmínkách. Díky svému složení účinně snižovaly vysoušení, vznik ran a prasklin na pokožce rukou.


Jako výsledek výzkumu a analýzy v extrémních povětrnostních podmínkách, byla vyvinuta unikátní Norská receptura.


Dokonale vyvážené složení zajišťuje:

  • účinnou péči
  • intenzivní hydrataci 
  • náležitou péči o pokožku vystavenou náročným povětrnostním podmínkám.

Receptura    

Norská receptura je charakteristická svým významným obsahem glycerinu. Tato speciální receptura proniká do vrchních vrstvy epidermu, nabízí účinnou hydrataci a pomáhá regeneraci pokožky.

40 let péče o ruce

Tímto způsobem výrobky řady Norská receptura nejenže redukují symptomy, ale také příčiny suché pokožky. Jejich vysoká kvalita a účinnost byla prokázána dermatology, kteří je doporučují svým pacientům. Výroba intenzivně hydratujícího krému na ruce s obsahem Norské receptury - krému na ruce NEUTROGENA® Norská receptura classic -  začala před 40 lety, v roce 1972. Dnes zahrnuje svět výrobků NEUTROGENA® několik řad produktů s obsahem ověřené a účinné Norské receptury vyvinutých pro péči o ruce, nohy, tělo a rty.

Cookie Nastavení

© JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o. 2023. Tyto webové stránky vydává společnost JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o., Walterovo náměstí 329/1, Praha 5, 158 00, Česká republika, která je výhradně zodpovědná za jejich obsah. Tyto webové stránky se nejlépe zobrazují v prohlížečích: Internet Explorer 7 +, Mozila Firefox 22+, Google Chrome 28+, Opera 15+  a Safari 5.1.6.

 Stránky jsou určené pro adresáty z České republiky.

Poslední aktualizace dne: 01/02/2023

;